استفاده از ایزوگام شرق درجه یک در ساخت مبل های ضد آب

درزگیر قیر، محلول های درزگیر قیری ما در برابر بیشتر محلول های نمک، آب، الکل و اسیدهای رقیق و قلیایی مقاومت عالی دارند. این آنها را برای ایزوگام ایده آل می کند، به ویژه برای مواد مورد استفاده در کاربردهای خارجی مانند مواد سقف.
درزگیر اپوکسی
تکنولوژی درزگیر اکریلیک اپوکسی ما برای آب بندی مخزن زیرزمین و نگهداری آب ایده آل است.

درزگیرهای ضد آب
ایزوگام داخلی
اشکال زیادی از کاربردهای داخلی وجود دارد که به یک درزگیر کاملا ضد آب نیاز دارند. چه یک مونتاژ در اندازه صنعتی به عنوان بخشی از یک پروژه ساخت‌وساز بزرگ باشد، یا صرفاً چیزی برای تلاش‌های خود در خانه شما باشد، ما طیف وسیعی از فناوری‌ها را ارائه می‌دهیم که گستره نیازهای ضدآب شما را پوشش می‌دهند.

کاربردهای درزگیر ضد آب
در Bostik، ما می دانیم که نه تنها فناوری ضد آب قوی و مطمئن برای تاسیسات صنعتی بزرگ مانند استخرهای شنا یا مخازن نگهداری مواد شیمیایی مهم است، بلکه برای وظایف خانگی و فرآیندهای مونتاژ مانند ایزوگام شرق درجه یک زیرزمین نیز مهم است.

ایزوگام

محصولات درزگیر ضد آب ما برای فضای داخلی با استفاده از بالاترین سطح تخصص شیمیایی برای جلوگیری از فشار آب و جلوگیری از ایجاد هر گونه استخر یا نشتی طراحی و تولید می شوند. درزگیرهای ضد آب ما همچنین برای جلوگیری از افزایش رطوبت از طریق بسترهای متخلخل پس زمینه کار می کنند که رایج ترین آنها برای این نوع پروژه بتن، آجر و سنگ است.

مشکلات مربوط به اکثر تاسیسات استخر زمانی بوجود می آیند که حجم زیادی از آب سعی می کند به زور از دیوار فضای ساخت و ساز شما عبور کند. محلول‌های مبتنی بر سیمان و فرمول‌های درزگیر اکریلیک ما به‌طور ویژه طراحی شده‌اند تا از این «فشار مثبت آب» از آسیب رساندن به پروژه‌های شما جلوگیری کنند.

با این حال، اگر روی یک تاسیسات زیرزمینی مانند زیرزمین کار می کنید، به راه حلی نیاز دارید که با هدف جلوگیری از “فشار منفی آب” – فرآیند ورود آب یا رطوبت به فضای خانه شما باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.