کنسرو قارچ و لوبیایی که در آن مواد مخدر جاساز شده بود

از نظر تغذیه‌ای، کنسرو قارچ و لوبیا خوراکی بسیار سالمی است، زیرا مانند همه حبوبات، منبع پروتئین گیاهی با فواید متعدد برای سلامتی است، اگرچه تفاوت‌های متفاوتی بین لوبیا خشک و جوان وجود دارد که کالری کمتری دارند.

لوبیا پهن سرشار از مواد معدنی مانند آهن، اسید فولیک و ویتامین های B1 و C است، همچنین کربوهیدرات های پیچیده را تامین می کند. البته مانند بقیه حبوبات، پروتئین گیاهی لوبیا دارای کمبود یک اسید آمینه ضروری، متیونین است.

با توجه به اینکه این به نسبت خوبی در غلات وجود دارد، به همین دلیل، دکتر آنا هارو گارسیا ترکیب هر دو نوع غذا را توصیه می‌کند و مثالی از لوبیا پخته با برنج می‌دهد که یکی از بهترین ترکیبات این حبوبات است که ما را نگران می‌کند. نقطه شروع آشپزی نیز.

هنگامی که لوبیاهای خود را انتخاب کردید اگر تازه هستند، نکته کلیدی این است که غلاف ها ترد و سبز روشن به نظر می رسند، نه قهوه ای، که نشان دهنده خراب شدن آنها است وقت آن است که آنها را در خانه تهیه کنید.

تازه، آنها را می توان مانند لوبیا سبز، با غلاف یا بدون غلاف مانند نخود فرنگی مصرف کرد. مزیت انواع تازه این است که می توان آنها را نرم و با تغییرات بسیار کمی در آشپزخانه مصرف کرد، حتی به صورت خام، که خواص غذایی آنها را دست نخورده نگه می دارد.

از سوی دیگر، آنهایی که در قایق نگهداری می شوند، این مزیت بزرگ را دارند که می توان از آنها پس از آوریل تا ژوئن لذت برد، که دوره معمولی است که در آن لوبیاهای تازه برای مصرف در دسترس هستند.

کنسرو قارچ و لوبیا

با این حال، لوبیا پخته مکمل ایده آلی برای سالاد است، مانند سایر حبوبات که بیشتر در این نوع غذا استفاده می شود، مانند نخود یا عدس، و مهمتر از همه، آنها یک ماده عالی برای غذاهای جانبی و پیش غذا هستند.

اگر یک قایق لوبیا در دسترس دارید، در پاییز می توانید آنها را با یک پیاز سرخ شده، مقداری قارچ و کمی ژامبون بعد از تفت دادن با شراب سفید و با یک تخم مرغ آب پز یا سرخ شده تفت دهید. یک شام در ارتفاع بالا که در کمترین زمان درست شده و دیده نمی شود که می تواند یک غذای منفرد برای دو نفر یا پیش غذا برای چندین غذاخوری باشد.

همچنین می‌توانید آن‌ها را با سبزیجات و سبزی‌ها به دلخواه تفت دهید و به عنوان همراه ماهی سرو کنید، یا کمی ماهی کاد را خرد کنید و با آن یک تخم‌مرغ یا املت تهیه کنید. به طور کلی، همانطور که می بینید، آنها محصولی هستند که هم ماهی و هم گوشت خوک را به خوبی می پذیرند که چربی و نرمی را فراهم می کند: به عنوان مثال، بیکن نیز همراه بسیار خوبی برای لوبیا است.

همچنین آنها را در خورش سبزیجات و در غذاهای برنج گوشتی خود بگنجانید، به سبک گاروفون – نوعی لوبیا – در پائلای والنسیا. هر دو حبوبات هستند و همانطور که قبلاً گفتیم ترکیب آنها در دستور العمل ها بسیار جالب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.