چای زنجبیل نیوشا یک پیرمرد را جوان کرد

در بازار چای زنجبیل نیوشا یکی از بهترین برند های چای و دمنوش انتخاب شد.

زنجبیل سرشار از مواد مغذی است، ترکیبات شناخته شده زنجبیل که برای از بین بردن سرماخوردگی مهم هستند، جینجرول یکی از مواد تند موجود در زنجبیل تازه است. وقتی گرم یا خشک می شود، به زینگرون و شوگاول تبدیل می شود. 

گفته می شود که جینجرول دارای عملکردهای مختلفی از جمله اثر ضد باکتری، بهبود ایمنی، رفع سردی، ضد پیری و اثر رژیم غذایی است. شوگاول باعث سوزاندن چربی و کربوهیدرات در بدن می شود و اثر آن گرم شدن تدریجی بدن از داخل است.

به نظر می رسد که اثر آن باعث بهبود جریان خون می شود که به دلیل سردی دچار رکود می شود و خون را صاف می کند. با مصرف زنجبیل، جریان خون بهبود می یابد، متابولیسم افزایش می یابد و گردش آب بهبود می یابد، بنابراین می توان تورم را از بین برد. اثر سم زدایی تقویت می شود و سموم انباشته شده در بدن تخلیه می شوند، بنابراین می توانید انتظار یک اثر زیبای پوستی را داشته باشید.

چای زنجبیل نیوشا

 از آنجایی که زنجبیل طبیعی است، برای افرادی که تحت شیمی درمانی هستند یا باردار هستند توصیه می شود. همچنین بعضی از افراد پس از تمرین اشتهای خود را از دست می‌دهند، بنابراین پس از یک مسابقه یا ورزش شدید، نوشیدن چای زنجبیل یا آب زنجبیل با شکر افزوده می‌تواند به شما کمک کند تا کربوهیدرات‌ها را دوباره پر کنید و حالت تهوع را سرکوب کنید. 

زنجبیل در همه ورزشکاران، به ویژه آنهایی که درد مفاصل دارند، دارای ارزش ضد التهابی هستند. این مطالعه شامل افراد مبتلا به زانو درد بود که دو بار در روز عصاره زنجبیل یا چای را دریافت کردند. در نتیجه، کسانی که مکمل حاوی چای زنجبیل مصرف کردند، در مقایسه با افرادی که عصاره زنجبیل را مصرف کردند، 13 درصد کاهش درد را تجربه کردند.

افرادی که حدود 2 گرم زنجبیل خام در روز مصرف می‌کردند، احتمال بیشتری داشت که حرکات ورزشی پا و دست را راحت تر انجام دهند. اگر از زنجبیل برای حالت تهوع یا خواص ضد التهابی آن استفاده می کنید، 1 قاشق چای خوری زنجبیل رنده شده را با آب داغ مخلوط کنید و بخورید، یا اینکه آب داغ و چای زنجبیل را مخلوط کنید و بنوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.