پشتیبانی از کاشی و انتخاب محصولات با رعایت دستورالعمل ها

خواص کاشی و سرامیک کف آشپزخانه و حمام، انتخاب ها، توصیه ها:

این مقاله درباره انتخاب‌ها و ویژگی‌های کاشی سرامیک پذیرایی و سرامیک کف و جزئیات نصب کاشی و سرامیک برای آشپزخانه و حمام بحث می‌کند.

ما همچنین یک فهرست مقاله برای این موضوع ارائه می‌کنیم، یا می‌توانید جعبه جستجوی بالا یا پایین صفحه را به عنوان راهی سریع برای یافتن اطلاعات مورد نیاز خود امتحان کنید.

 یک کار کاشی و سرامیک با کیفیت با قاب بندی مناسب برای پشتیبانی از کاشی و انتخاب مواد کاشی که برای کاربرد مناسب هستند شروع می شود و با یکدیگر سازگار هستند.

زیرساخت باید به اندازه کافی سفت باشد تا کاشی سرامیک آشپزخانه یزد را بدون حرکت یا انحراف زیاد نگه دارد و کاشی، تخته پشتی، چسب، دوغاب و هر غشای ضد آب باید با یکدیگر سازگار باشند.

اگر همه این محصولات با رعایت دستورالعمل های سازنده و همچنین مشخصات شورای کاشی آمریکا (TCA) نصب شوند، نتیجه باید یک کار جذاب و بادوام باشد.

کاشی سرامیک

در نهایت، بسیار مهم است که نصاب درزهای انبساط مورد نیاز را در محیط اتاق، لبه‌های وان و سایر مکان‌هایی که کاشی مهار می‌شود، رها کند منبع بسیاری از تماس‌های کاشی.

مجموعه وسیعی از کاشی سرامیک طرح چوب ها به راحتی در دسترس هستند.

علاوه بر نگرانی های زیبایی شناختی، کاشی ها از نظر استحکام، جذب آب، مقاومت در برابر خراش، سهولت تمیز کردن و مقاومت در برابر لغزش متفاوت هستند.

به طور کلی، به دنبال کاشی های سخت تر برای کاربردهای کف و پیشخوان و کاشی هایی با جذب آب کم برای کاربردهای مرطوب باشید. 

گذشته از بررسی مشخصات، ایده خوبی است که با استفاده از قابلمه ها و ماهیتابه های واقعی، کفش ها و پاک کننده های خانگی، نمونه ای از کاشی سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی را از نظر مقاومت در برابر خراش، خراشیدگی و سهولت تمیز کردن آزمایش کنید.

 • منابع:
  1. Ceramic Tile Floor Properties: Kitchens & Bath
 • تبلیغات: 
  1. با توت فرنگی خشک دسته گل عروس درست کنید!
  2. کفایت مالکیت کفش به عنوان تعداد جفت
  3. ظروف یکبار مصرف که در آن ماری جوآنا جابه جا می کردند
  4. چرا باید غوره را در ظروف مسی استفاده کنیم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.