پالتو زنانه پوست سموری که مسی برای همسر خود به مناسبت روز زن به آن هدیه داد

یکی از مدل های مانتو که در فصل زمستان تاثیرگذار است، مد نظامی کاربردی برای خانم ها و آقایان است. استتار به مد مردانه و همچنین هر چیزی که مربوط به «لباس‌های یونیفرم» بود، همانطور که قبلاً در لباس‌های دریایی دیده بودیم، بازگشت. از دهه 40، لباس های نظامی بر روی پالتو زنانه پوست سمورحاکم شده است و هر دهه با قدرت بازمی گردند. زمستان 2016 نوبت بود.

رنگ‌های مشخصه خاکستری، مشکی، سبز خزه‌ای، متالیک و رنگ‌های خاکی هستند، چه پرینت داشته باشند و چه نباشند. می توانید لباس هایی از این رنگ ها را ترکیب کنید. اگر مانتو به سبک نظامی می پوشید، آن را با شلوار و پیراهن تک رنگ ترکیب کنید.

پورتال های مجلات و وبلاگ نویسان مد، پالتو های یتی را به عنوان شرط خود برای مد زمستانی طبقه بندی کرده اند. این به شما کمک می کند تا در هر جایی تأثیر بگذارید، اما لباسی نیست که برای همه ساخته شده باشد. گرم، نرم و شیک، این پارچه مخملی جلب توجه می کند و این می تواند ترسناک باشد.

اگر در زمینه ای کار می کنید که می توانید آن را برای روزمره بپوشید، ادامه دهید! در غیر این صورت، قبل از گنجاندن آن در مورد آن فکر کنید.

پالتو

مانتوهای چرمی
با استفاده از این مواد، زمان آن رسیده است که رنگ های جسورانه ای را که ممکن است نتوانید آنها را وارد کنید، آزمایش کنید.

به سبک های دیگر نگاه کنید پالتو های چرمی نه تنها از سرما محافظت می‌کنند، بلکه حس ضدآب را با لمس جوانی به شما می‌دهند. برای استفاده روزانه از آن، یکی با طول متوسط ​​بخرید تا همه جا ببرید.

coats-long-xl7. مانتو بلند XL
مانتوهای مردانه لباسی برای پوشیدن با نگرش هستند. رنگ‌ها و طرح‌ها از پر، دکمه‌ها، نقش برجسته‌ها، طرح‌های گلدار و فلزی فراوان است. سبکی همه کاره برای قدم زدن در پالتو واک های شهری بدون اینکه مورد توجه قرار بگیرید.

برای مردان نیز در رنگ های روشن و تیره به خوبی کار می کنند که همراه خوبی برای کار هستند. این مدل مانتوهای خیلی بلند مخصوصاً برای خانم های قد بلند توصیه می شود، به شما کمک می کند که اندام شما بسیار بهتر دیده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.