میز کامپیوتر خانگی پلاستیکی که از خود نور تولید می کند

یک میز کامپیوتر خانگی پلاستیکی به هر اتاقی زیبایی و زرق و برق می بخشد و استایل را به یک درجه ارتقا می دهد.

می توانید جایی برای میز کوکتل در اتاق نشیمن خود پیدا کنید. اما در فضایی که برای معاشرت از آن استفاده می کنید به همان اندازه خوب به نظر می رسند.

نوع میزهای فضای باز، میز کوکتل
میزهای کوکتل بلند و باریک هستند و برای چند نوشیدنی کافی بزرگ هستند. در نتیجه، آنها کاربردی ترین یا محکم ترین میزها نیستند.

اما آنها همچنین فضای زیادی را اشغال نمی کنند و یک نقطه کانونی برای جمع شدن افراد ایجاد می کنند. بنابراین، اگر دوست دارید مردم را در خانه خود دور هم جمع کنید، یک میز کوکتل می تواند همان چیزی باشد که شما نیاز دارید!

میز کنسول
اگرچه میزهای کنسول شناخته شده ترین انواع میز نیستند، اما تاریخچه ای غنی دارند.

قدمت میزهای کنسول به قرن هفدهم فرانسه برمی گردد، جایی که میزهای باریکی بودند که روی دیوار نصب می شدند.

میز کنسول
نام های رایج دیگر برای میزهای کنسول، بوفه یا بوفه است. امروزه متوجه خواهید شد که میزهای کنسول اغلب در اتاق نشیمن شما قرار می گیرند و پایه ای برای تلویزیون فراهم می کنند.

کنسول های مدرن معمولا دو قفسه دارند که آنها را به گزینه ای عالی برای ذخیره سازی اضافی در خانه شما تبدیل می کند. می توانید کتاب ها و مجلات و یا حتی لوازم آرایش را در اتاق خواب یا حمام خود ذخیره کنید.

میز

انواع میز، میز کنسول
از آنجایی که میز کنسول فضای زیادی را اشغال نمی کند، در راهروهای باریک نیز به خوبی کار می کند.

میز تاکید قطعه ای است که بیشتر بر روی طراحی تمرکز دارد تا کاربردی. آنها بیشتر متهورتر یا غیرعادی هستند و می توانند چشم را جلب کنند.

یک میز لهجه ای که به خوبی انتخاب شده باشد می تواند کمی پیتزا به اتاق اضافه کند و ادویه خاصی به اتاق بدهد.

جداول تاکیدی
می توانید به سراغ یک میز برجسته بروید که یا مکمل یا در تضاد با سبک داخلی اتاق شما باشد. با انواع مختلفی که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، از انتخاب خود غافل خواهید شد.

دانستن نحوه استفاده از مبلمان برجسته کلید ایجاد یک خانه شیک بدون دردسر است.

یک میز برجسته می‌تواند رنگی به اتاق اضافه کند یا سبک‌ها را با هم ترکیب کند. همچنین برای متعادل کردن اتاق و پر کردن فضاهای خالی ناخوشایند مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.