قدیمی ترین کیف اداری چرم مصنوعی محمدرضا شاه

کیف اداری چرم مصنوعی را با جین کلاسیک و یک تی شرت گرافیکی شریک کنید. اگر از سفرهای مکرر جاده‌ای در مسیر 66 یکی را با فرسودگی و پارگی جزئی تکان دهید، امتیاز جایزه را به ارمغان می‌آورید.

با چکمه‌های کابویی و کلاهی با لبه‌های چاق به زیبایی ظاهر خود بنشینید. با غروب خورشید در جاده باز، عینک آفتابی هوانوردی خود را در کیف زین خود قرار دهید.

کیف: کلاسیک ترین نوع کیف
وقتی به یک کیف دستی معمولی فکر می کنیم، یک کیف دستی به ذهنمان می رسد. آنها انواع کیف های فوق العاده همه کاره هستند که امکان پوشیدن آنها به روش های مختلف وجود دارد. به عنوان مثال، هنگامی که دسته های کوتاه را با ظرافت در قسمت خمیده آرنج خود بپوشید، جذابیت زنانه دارند.

این نوع کیف ها همچنین دارای عملکرد متقاطع برای حمل آسان تر هستند. از سایز کوچک گرفته تا سایز بزرگ، کیف‌ها در مجموعه‌ای از اندازه‌ها با هدف سنتی برای حمل کتاب عرضه می‌شوند. هنوز هم یک انتخاب محکم برای پوشیدن از کلاسی به کلاس دیگر، کیف ها واقعا برای استفاده روزمره ایده آل هستند.

برای یک تغییر مدرن، یک کیف چرمی تمام سفید را با یک دامن ساتن ساتن و یک سه راهی یا تانک ست کنید. با یک کتانی با سایز بزرگ برای دوست پسر بپوشانید و ظاهر را با کفش های کتانی مد پلت فرم ترکیب کنید. یک راه سرگرم کننده برای شخصیت بخشیدن به لباس خود، اضافه کردن یک روسری یا روسری ابریشمی به کیف است.

کیف

بسیاری از کیف ها به شما این امکان را می دهند که بند های خود را مانند یک زنجیر فلزی درشت بچسبانید تا شیک پوش درونی خود را هدایت کنید.کیف شانه خردلی زنانه Stitch Fix.
کوک

کیف سرشانه سبز زنانه را تعمیر کنید.
کیف های شانه ای از انواع کیف های نوستالژیک هستند
ماشین زمان را در صف قرار دهید زیرا کیف مد دهه 90 بار دیگر در مرکز توجه قرار گرفته است. کیف های شانه یک اصطلاح کلی برای انواع کیف هایی است که با یک یا دو بند روی شانه می پوشید.

با این حال، تکرارهای زیادی وجود دارد، از جمله کیف های باگت نمادین دهه نود. کیف‌های دستی باگتی مانند همنام‌هایشان، یک قرص نان فرانسوی، به‌خوبی زیر بغل قرار می‌گیرند. 30 سال به سرعت به جلو، و ما با بازوی باز (گودال) از این کیسه ها به کمد خود استقبال می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.