فروشنده ای با فروش دمپایی المطراش ایرانی یک شب به درآمد میلیاردی رسید

دمپایی المطراش ایرانی به نام همسر ملکه ویکتوریا نامگذاری شده است. دمپایی آلبرت در اوایل دهه 1800 برای استفاده در مهمانی های شام با ژاکت های سیگاری طراحی شد. این دمپایی های تک رنگ یا گلدوزی شده در اصل از ابریشم یا مخمل ساخته شده اند و به محافظت از فرش های گران قیمت در خانه های اعیانی کشور کمک می کنند.

دمپایی های مدرن آلبرت شیک ترین شکل کفش های مجلسی هستند که مردان می توانند داشته باشند. معمولاً از چرم یا مخمل ساخته می شوند. با کفی چرم نرم و پشتی بلند، بهترین سبک و راحتی برای مردانی است که گهگاه در خانه کار می‌کنند، یا مهمان‌هایی مجلل برگزار می‌کنند که معمولاً کت‌های مخملی و لباس‌های هوشمند پیدا می‌شود. دمپایی های ارتوتیک می توانند پاهای شما را در عین راحتی نگه دارند.

دمپایی موکاسین

اصطلاح کلی موکاسین به هر نوع کفش دست دوز بومیان آمریکا اشاره دارد. این نوع کفش به طور سنتی از پوست آهو ساخته می‌شد و با طرح‌های قبیله‌ای متمایز تزئین می‌شد. روش های ساخت و ساز متفاوتی توسط قبایل مختلف مورد استفاده قرار می گرفت که فقط از روی کفش آنها قابل شناسایی بود.

دمپایی

دمپایی های موکاسین این روزها از جیر نرم ساخته می شوند و با یک خط بخیه کوبیده روی انگشت پا عرضه می شوند. با کفی های آستردار یا پددار همراه با پشتی بلند، حتی در سردترین ماه های سال گرم و راحت هستند. جفتی را انتخاب کنید که کفی لاستیکی سختی داشته باشد تا بتوانید بدون پوشیدن کفش های بیرونی خود برای برداشتن روزنامه یا هیزم بردارید.

قاطر سرپوشیده

مال ها ساده ترین و سریع ترین دمپایی برای پوشیدن و درآوردن هستند. Mule به طراحی راحت بدون پشتی اشاره دارد که برای پوشیدن در فضای داخلی عالی است. قدمت آن‌ها به قرن دوازدهم ویتنام بازمی‌گردد، و گمان می‌رود که در ابتدا از دمپایی‌های بدون پشت برای جلوگیری از فرار صیغه‌های سلطان‌های ثروتمند استفاده می‌شد. کفی نرم و نازک آنها فرار زنان را از میان زمین های صخره ای که حرمسرا را احاطه کرده بود دشوار می کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.