فروشنده ای با فروش تسمه تایم پژو یک شب میلیاردر شد

نصب و تعویض تسمه تایم پژو به دلیل وزن کمتر در مقایسه با سایر تسمه های سنکرون آسان تر است. علاوه بر این، آنها می توانند بازده انرژی را افزایش دهند و در عین حال نیاز به روانکاری در سایش فلز را از بین ببرند.

تسمه های سنکرون پلی اورتان
تسمه های پلی اورتان برای بسیاری از کاربردها مزایایی دارند. این تسمه ها به کاهش تعمیر و نگهداری کمک می کنند، زیرا مقاومت در برابر سایش بالایی دارند، در حالی که وزن و هزینه قطعات را کاهش می دهند. آنها همچنین قادر به مقاومت در برابر زنگ زدگی و مواد شیمیایی هستند و عمر طولانی تری دارند. کارایی آنها باعث صرفه جویی قابل توجه انرژی می شود.

کاربردهای تسمه تایم/سنکرون
با کاربردهایی از سیستم‌های نقاله و محصولات اتوماسیون صنعتی گرفته تا تردمیل و چرخ خیاطی، کاهش نیازهای تعمیر و نگهداری و هزینه تسمه‌های تایم، آنها را جایگزین چرخ دنده‌ها در کاربردهای مختلف کرده است.

تسمه

خودرو
تسمه های سنکرون به تراز کردن اجزای موتور و انتقال نیرو بین سیستم های مهم خودرو کمک می کند. آنها در جداسازی ورق های فلزی، خطوط رنگ آمیزی، انتقال فلزات مهر و موم شده، تولید تایر و بسیاری از کاربردهای دیگر در صنعت خودرو کار می کنند.

آسانسورها

ابزارهای ماشینی
تسمه تایم می تواند به حفظ عملیات ایمن و کارآمد برای بسیاری از انواع فرآیندهای ماشینکاری و تولید کمک کند. این تسمه ها می توانند نیاز به تعمیر و نگهداری مکرر در تاسیسات با استفاده از ماشین های CNC، پرس مته، ماشین تراش یا آسیاب را برطرف کنند. در عین حال، آنها می توانند سطوح نویز را برای فرآیندهای ابزارسازی ساکت تر به حداقل برسانند، که به حفظ انطباق با دستورالعمل های نویز OSHA کمک می کند.

حمل و نقل مواد
برخی از عملیات جابجایی مواد نیز ممکن است از تسمه تایم استفاده کنند. کاربردهای این تسمه ها در جابجایی مواد شامل سیستم های ASRS، دیورترها و انواع زیر نوار نقاله است: تحویل، شکاف، شیب، خط، تخلیه، پالت، مرتب سازی و حمل و نقل.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.