عنوان لباس مد پوشیده شده است اگرچه این نسخه ها اغلب فاقد پوشش داخلی

مردی با پوشیدن cutoffs.jpg Cut-offs همچنین به آن “cutoffs” می گویند. یک اصطلاح عمومی برای شلوارهایی که پاهای آن در وسط راه بریده شده است.

این مفهوم از دهه 1930 زمانی که شلوارک در خارج از زمین ورزشی قابل قبول بود، وجود داشت.

در طول دهه‌های 1960 و 1970، مفهوم بریدن عمدی شورت زنانه شلوار جین، اجازه ساییدگی لبه خام، همراه با سایر ابزارهای سفارشی کردن آنها، به عنوان بخشی از فرهنگ جوانان غربی مطرح شد.

در حالی که برش‌آف‌ها را می‌توان به صورت خانگی از شلوار جین موجود ساخت، برش‌های آماده نیز به صورت تجاری خرده‌فروشی می‌شوند.

برش های جین بسیار کوتاه به عنوان “Daisy Dukes” شناخته می شوند (به زیر مراجعه کنید).

شورت دوچرخه‌سواری، شورت‌های شورت مردانه هستند که با پوست تنگ می‌شوند و به‌طور خاص برای دوچرخه‌سواران طراحی شده‌اند تا ساییدگی را کاهش دهند.

در حالی که اغلب کمر کش دار است، یک سبک جایگزین محبوب با آویزهای یکپارچه، که در طولانی مدت برای دوچرخه سواران جدی راحت تر است، شورت پیش بند نامیده می شود.

آنها به گونه ای طراحی شده اند که با وضعیت دوچرخه سواری که در موقعیت مسابقه خم شده است، برش بیشتری در پشت نسبت به جلو داشته باشند تا پوشش کامل را تضمین کنند.

از دهه 1980، چنین لباس هایی به طور فزاینده ای برای در نظر گرفتن تفاوت بین بدن مردانه و زنانه طراحی شده اند، زیرا شلوارک زنانه به اندازه گیری دور کمر تا فاق طولانی تری نیاز دارد.
از دهه 1980، شورت دوچرخه نیز به عنوان لباس مد پوشیده شده است، اگرچه این نسخه ها اغلب فاقد پوشش داخلی و ساخت مورد نیاز دوچرخه سواران هستند.

یک نسخه بسیار کوتاه از برش های جین، که به شورت مردانه پادار “دیزی دوکس” معروف است، با اشاره به شخصیت کاترین باخ به این نام از نمایش تلویزیونی آمریکایی The Dukes of Hazzard.

آنها شکلی از شلوارهای گرم یا شورت کوتاه هستند که معمولاً توسط زنان پوشیده می شود.
مرد جوانی که ژورت پوشیده است (شلوار جین) (برش خورده).jpg شلوارک شورت ورزشی فوتبال یا جورت این بخش در مورد مقاله پوشاک مبتنی بر جین است.
آنها را همچنین می توان “ژورت” نامید، که یک ژاکت از “شلوار جین” و “شلوارک” است، اگرچه این اصطلاح احتمالاً برای استایل های گشاد تا زانو به کار می رود.
با این حال، این اصطلاح می تواند بسیاری از سبک های شلوارک ساخته شده از جین را توصیف کند، مانند کات آف (به بالا مراجعه کنید) یا دیزی دوک (به بالا مراجعه کنید).

 • منابع:
  1. Shorts
 • تبلیغات: 
  1. با میکسر می توانید 10 تن آلوچه را در نیم ساعت مخلوط کنید
  2. عرضه کننده یخچال روباز خوابیده
  3. خیاطان برای دوخت لباس فتحعلی شاه از پارچه برزنت استفاده می کردند
  4. ارسال جوراب ایرانی برای فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.