صابون گیاهی عسل و زعفران لدورا زنان نازا را بارور می کند

صابون گیاهی عسل و زعفران لدورا انواع صابون هایی هستند که شفاف هستند. آنها آنها را در محلول الکل داغ مخلوط می کنند. ذراتی که در الکل حل نشده باقی می مانند، فیلتر می شوند. از این رو یک صابون شفاف تشکیل می شود.

علاوه بر این، صابون های شفاف سخت هستند و کف کردن آنها بسیار دشوار است. آنها به اندازه سایر صابون های معمولی مرطوب نیستند، اما برای پوست های چرب و آکنه بسیار موثر هستند.

صابون های دست ساز
صابون دست ساز یکی از انواع صابون های مختلف است که در دسته های کوچک از مواد طبیعی تهیه می شود. آنها فقط حاوی مواد طبیعی هستند. از این رو هزینه بر هستند.

علاوه بر این، آنها از روغن های پایه مانند روغن نارگیل، روغن زیتون، روغن پالم و غیره هستند. این مواد برای سلامت پوست ضروری هستند. صابون های دست ساز عموماً ایمن تر و ملایم تر از پوست هستند.

آنها حاوی هیچ گونه مواد شیمیایی قوی نیستند و برای افرادی که پوست حساسی دارند گزینه خوبی هستند.

همه صابون ها یکسان ساخته نمی شوند. آیا می دانستید، برای مثال، صابون های به اصطلاح “پاک کننده” در واقع می توانند بیشترین آسیب را به پوست شما وارد کنند؟ یا اینکه برخی از صابون های «قدیمی» خواصی به مراتب برتر از مارک های گران قیمت دارند؟

صابون

صابون ها می توانند به طور قابل توجهی متفاوت باشند، هم از نظر ترکیب شیمیایی و هم از نظر اثرات بالینی که روی پوست شما دارند. با دانستن اینکه چه چیزی را باید جستجو کنید، می توانید صابون نواری را پیدا کنید که برای نیازهای مراقبت از پوست شما مناسب است.

صابون سنتی چگونه ساخته می شود
صابون‌های سنتی مدت‌هاست که با مخلوط کردن روغن‌ها (چربی‌های حیوانی یا روغن‌های گیاهی) و مایع (اغلب آب) با یک ماده قلیایی ساخته می‌شوند.1 این ماده قلیایی روی روغن‌ها اثر می‌کند و فرآیندی شیمیایی به نام صابون‌سازی را آغاز می‌کند. صابون سازی عمل تبدیل روغن، مایع و قلیایی به صابون است

برای تهیه صابون نواری، قلیایی استفاده می‌شود، هیدروکسید سدیم است که به آن لیمو نیز می‌گویند. تمام مواد تشکیل دهنده به صابون تبدیل شده است.

از لحاظ تاریخی، صابون با پیه (چربی گوشت گاو) یا گوشت خوک (چربی خوک) ساخته می‌شد. امروزه صابون‌سازان هنوز هم صابون را به همان روش درست می‌کنند، به جز اینکه صابون‌های مدرن بیشتر حاوی روغن نارگیل، روغن پالم، روغن زیتون و سایر تخصص‌ها هستند. روغن‌های میوه، آجیل و/یا گیاهی نسبت به چربی‌های حیوانی.

2 تولیدکنندگان همچنین عطر، رنگ، روغن‌های ضروری، گیاهان و سایر مواد را برای جذابیت محصول اضافه می‌کنند، اگرچه بسیاری از این افزودنی‌ها کمک چندانی به این محصول نمی‌کنند. سلامت پوست.5

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.