شیره خرما 900 گرمی بخورید تا بارور شوید

شیره خرما 900 گرمی در مواجهه با بیماری های گلو (سرفه خشک) شیره خرما به لطف خواص ضد التهابی و ضد میکروبی خود می تواند کمک بزرگی باشد. برای این کار می توانید به دنبال درمان های پزشکی بر اساس این موهبت طبیعت مانند TUSIKERN 20 SAVES باشید که برای بیماران بالای 3 سال قابل اجراست.

خرما چگونه مصرف می شود؟
خرما میوه‌ای است که انواع مختلفی دارد، اما پرمصرف‌ترین آن‌ها «مجول»، «سحیدی» و «کدراوی» است. به طور کلی در ماه اکتبر برداشت می شود و می توان آن را به روش های مختلف مصرف کرد: خشک، منجمد یا تازه، بدون اینکه بر ارزش غذایی آن تأثیر بگذارد.

البته در میوه فروشی ها معمول است که آنها را آب نبات تهیه کنند. بافت آن در این ارائه بسیار شبیه به کشمش است و سهم زیادی از شکر دارد، با مقدار کمی آب به دلیل فرآیند خشک کردن.

می توان آن را به عنوان یک شیرین کننده طبیعی و جایگزین شکر صنعتی، به عنوان دسر شیرین و حتی در غذاهای خوش طعم مانند سس یا سالاد مصرف کرد.

آیا فرد دیابتی می تواند شیره خرما بخورد؟
ما قبلا صحبت کرده ایم

شیره خرما

قبل از این پست این میوه سهم زیادی از شکر دارد. برخی افراد ممکن است به این نتیجه برسند که قند موجود در شیره خرما بد است، اما اینطور نیست.

مطالعه ای انجام شده و در مجله Nutrition منتشر شده است که نشان می دهد قند موجود در شیره خرما برای بیماران دیابتی کاملاً بی ضرر است، زیرا شیرینی شیره خرما فرآوری نشده است.

البته لازم است از دوز روزانه که می تواند بین 4 تا 5 در روز باشد تجاوز نکنید. البته در صورت شک بهتر است با پزشک معتمد خود مشورت کنید.

موارد منع مصرف شیره خرما
اگرچه ما به مزایای قدرتمندی اشاره کردیم، اما توجه به موارد زیر ضروری است:

تنها 100 گرم از این میوه بیش از 200 کالری دارد و به همین دلیل اگر رژیم لاغری دارید باید مصرف خود را کنترل کنید.
این می تواند باعث ایجاد حفره شود، بنابراین باید سلامت دهان و دندان بچه های کوچک را زیر نظر داشته باشید.
همانطور که مشاهده کردید، این میوه فواید زیادی دارد. ادامه دهید و از طعم خوشمزه و مواد مغذی آن برای سلامتی لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.