دختری با استفاده از الکل صنعتی فله دهان خود را شست و شو می دهد

الکل صنعتی فله بسته به نوع، بخش الکل اتیلیک بازیگر غالب است و پیش بینی می شود که بیشترین تأثیر را بر محصولات صنعتی الکل داشته باشد. بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی حاوی اتانول به عنوان یک ماده هستند که در درجه اول به عنوان یک قابض برای کمک به پاک کردن پوست کمک می کند. به منظور اطمینان از اتصال مواد و حفظ محصولات مراقبت از پوست، از آن به عنوان نگهدارنده در لوسیون ها و سایر لوازم آرایشی نیز استفاده می شود.

می توان از آن در خانه ها، به عنوان افزودنی های غذایی و به عنوان سوخت حمل و نقل استفاده کرد. از این رو، افزایش ترجیح مصرف کنندگان برای محصولات آرایشی و بهداشتی نیز یکی از عوامل اصلی است که بخش اتیل را بیش از هر نوع دیگری هدایت می کند. همچنین در بسیاری از محصولات خانگی کاربرد دارد و تقاضای زیاد برای محصولات خانگی باعث هدایت بازار صنعتی الکل شده است.

متیل الکل سهم قابل توجهی در بازار الکل صنعتی دارد و پیش بینی می شود رشد کند. متیل الکل یک ماده بسیار سازگار است که کاربرد وسیعی در صنایع شیمیایی برای کاربردهای صنعتی پیدا می کند.

 

متانول سوختی است که برای تولید برق استفاده می شود و به دلیل سازگاری با محیط زیست و به عنوان منبع بالقوه انرژی پاک استفاده می شود. صنایع مختلفی وجود دارند که از متیل الکل استفاده می کنند. از آن در تولید پلاستیک، پلی استر و سایر ترکیبات و همچنین یخ‌سازها، حلال‌ها و سایر مواد شیمیایی استفاده می‌شود.

ایزوپروپیل الکل مورد استفاده در صنعت دارو عمدتاً در آن صنعت نقش بسزایی دارد. از آن در تولید لوسیون ها و سایر محصولات آرایشی استفاده می شود. استفاده به عنوان حلال در صنعت دارو دلیل اصلی هدایت این نوع الکل در بازار است.

در طول دوره پیش‌بینی، ذرت الکل بر بازار بازار الکل صنعتی مسلط بود. از روش آسیاب خشک برای تبدیل ذرت به آرد استفاده می شود که سپس با سایر محصولات جانبی برای ایجاد اتانول تخمیر می شود. شیرین کننده ها و اتانول معمولاً در کارخانه های آسیاب مرطوب تولید می شوند. به منظور تولید اتانول، کارخانه های فلزی ذرت را برای جداسازی پروتئین، نشاسته و فیبر پردازش می کنند. بازار الکل صنعتی تحت سلطه ذرت است که تولید کننده عمده اتانول است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.