حوله عروس و دامادی که موجب طلاق یک زن و شوهر شد

چه در حال خشک کردن دستان خود باشید و چه پس از دوش گرفتن آرام، حوله عروس و داماد یک امر ضروری روزمره است. انواع مختلفی از حوله ها برای انتخاب وجود دارد، بنابراین پیدا کردن حوله ای با تمام ویژگی های مناسب برای رفع نیازهای شما آسان است. نمی دانید چگونه یک حوله حمام انتخاب کنید؟ نگران نباشید. راهنمای ما همه موارد ضروری را پوشش می دهد، از جمله انواع حوله ها، مواد، وزن، و شیک بودن. برای یافتن بهترین مناسب برای حمام خود به خواندن ادامه دهید.

انواع حوله
هنگامی که به دنبال حوله مناسب برای خانه خود هستید، انواع حوله بر اساس اندازه و هدف از هم جدا می شوند. ما شش مورد از متداول ترین انواع حوله را برای کمک به شما در انتخاب نوع مناسب بیان کرده ایم.

حوله حمام: با اندازه استاندارد 27 اینچ در 52، حوله های حمام برای خشک شدن بعد از دوش گرفتن یا حمام طراحی شده اند.

خرید حوله حمام
حوله دستی: حوله های دستی کوچکتر از حوله های حمام هستند و تقریباً 16 اینچ در 30 اینچ هستند. برای خشک کردن دست ها بعد از شستشو استفاده می شود.

حوله

خرید حوله دستی
دستشویی: این حوله های کوچک مربعی شکل معمولاً 13 اینچ در 13 اینچ هستند. معمولاً از پارچه‌های دستشویی در داخل یا خارج از حمام یا حمام برای کمک به شستن بدن، دست‌ها یا صورت استفاده می‌شود.

دستشویی مغازه
حوله نوک انگشت: حوله‌های نوک انگشتی حتی کوچک‌تر از حوله‌های دستی معمولاً 11 در 18 اینچ دارند. حوله های نوک انگشت می توانند هم کاربردی و هم تزئینی باشند، به خصوص وقتی که روی یک حوله دستی بزرگتر قرار بگیرند.

حوله نوک انگشت بخرید
ملحفه حمام: ملحفه های حمام حوله های بزرگ حمام هستند. با سایز 35 اینچ در 60، ملحفه های حمام گزینه ای عالی هستند اگر پوشش بیشتری را ترجیح می دهید.

خرید ملحفه حمام
حوله ساحلی: از آنجایی که حوله های ساحلی در کنار ساحل یا استخر استفاده می شوند، چند تفاوت اساسی بین حوله های ساحلی و حوله های حمام وجود دارد. حوله‌های ساحلی معمولاً بلندتر هستند و اندازه آن‌ها 30 در 60 است، و نسبت به حوله‌های حمام شیک‌تر هستند، بنابراین می‌توانند به سرعت در زیر نور خورشید خشک شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.