بلند ترین چمن مصنوعی همدان بر روی دیوار چین

اگر می‌خواهید کمی سبز در تراس یا بالکن خود انتخاب کنید، اما بدون صرف هزینه زیاد و طبیعی به نظر می‌رسد، می‌توانید از این مدل میرتوکس استفاده کنید.

چمن مصنوعی همدان چمنی است که نسیمی به طول 0.7 سانتی متر دارد، بسیار سبک است و قرار دادن آن بسیار آسان است. شست و شوی آن نیز آسان است، فقط کافی است کمی از جاروبرقی عبور کرده و با شلنگ یا دوش آبیاری کنید. ما نباید نگران استفاده از آب به آن باشیم زیرا

دارای سوراخ های زهکشی است که آب را از آن عبور می دهد. دارای درمان ضد اشعه ماوراء بنفش است تا همیشه سبز باقی بماند و در برابر آفتاب محو نشود. بسیار مقاوم است و حتی پس از استفاده شدید به راحتی فرسوده نمی شود. علاوه بر این، بدون محصولات سمی ساخته شده است تا در صورت داشتن فرزند در معرض خطر قرار نگیرد.
اگر می خواهیم چیزی بهتر از یک فرش سبز یکدست روی تراس خود بگذاریم یا اگر می خواهیم بتوانیم با پای برهنه روی چمن راه برویم و آن را دلپذیرتر کنیم. این مدل برند GardenKraft باید انتخاب ما باشد.

چمن

دارای تیغه هایی به طول 1.5 سانتی متر است و 3 سایه مختلف سبز را با هم ترکیب می کند تا جلوه چمن واقعی تری به دست آورد. دارای حداکثر محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش برای محافظت در برابر محو شدن و سایش در برابر آفتاب تابستان و آب و هوای نامساعد است. به راحتی با جاروبرقی و همچنین با آب تمیز می شود زیرا دارای زهکش است.

علاوه بر این، این چمن مصنوعی به لطف دوخت دوتایی از استفاده شدید پشتیبانی می کند، به همین دلیل است که اگر کودکان و حیوانات خانگی در خانه داشته باشیم که به آن دویدن زیادی می دهند، عالی است.

بدون قیمت بیش از حد و با ظاهری بسیار طبیعی تر به لطف سایه های مختلف سبز و قهوه ای، این چمن از برند Lucatex Iberica یک گزینه ایده آل برای تراس بزرگی است که در آن زمان زیادی را سپری می کنیم. به همین دلیل، انتخاب اصلی مشتریان آمازون است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.