با استفاده از کربنات کلسیم درب کارخانه مواد سمی تولید کنید

کربنات کلسیم درب کارخانه برای دنیای فردا ضروری است، سفیدی و شفافیت بالای کربنات ها کاربردهای زیادی دارد. در رنگ ها و پوشش ها، کربنات های کلسیم Imerys پرکننده های چند منظوره مقرون به صرفه ای هستند که سفیدی، کدورت و مات شدن را بهبود می بخشند. آنها جایگزینی ایده آل برای دی اکسید تیتانیوم می کنند.

در پلاستیک، کربنات های کلسیم مهندسی Imerys کیفیت فیلم های تنفسی را برای پوشک، بهداشت، پزشکی و کاربردهای سقف بهبود می بخشد. آنها عوامل تقویت کننده عالی هستند که خواص مکانیکی را در پروفیل های ساختمانی PVC و کفپوش به حداکثر می رساند.

در تولید کاغذ، کربنات‌های کلسیم Imerys جایگزین‌های پرکننده مقرون‌به‌صرفه‌ای برای فیبر چوب هستند که در آن روشنایی و اپتیک کاغذ را بهبود می‌بخشند. به عنوان پوشش های کاغذ و مقوا، سفیدی و شفافیت و همچنین قابلیت چاپ کاغذ تمام شده را افزایش می دهند.

کربنات

در خوراک دام، غذا و نوشیدنی و داروسازی، کربنات کلسیم Imerys منبع ارزشمندی از ماده معدنی استخوان ساز، کلسیم است.

در چسب‌ها و درزگیرها، کربنات‌های کلسیم ریز آسیاب شده را می‌توان در بارگذاری‌های بالا به کار برد، جایی که خواص رئولوژیکی را بهبود می‌بخشد، سفیدی و کدورت را بهبود می‌بخشد و باعث صرفه‌جویی در هزینه می‌شود.

در صنعت، آهک های ایمریس به عنوان مواد اولیه و توانمندکننده فرآیند برای صنعت فولاد، صنعت قند، تصفیه آب و صنعت ساختمان به شمار می روند. در تولید نفت و گاز، کربنات‌های کلسیم زمینی از دست دادن فیلتراسیون در فرمولاسیون سیال حفاری را کاهش می‌دهند.

کربنات کلسیم یک ماده معدنی فراوان و بسیار متنوع است که آن را به یک ماده معدنی کلیدی برای آینده تبدیل می کند. با قرار دادن نوآوری در هسته خود، تلاش می کنیم تا نیازهای آینده مشتریان خود را در محیط های اقتصادی فعلی و جدید برآورده و پیش بینی کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.