اولین حوله لباسی ترکی که توسط یکی از بازیکنان پرتقالی خریداری شد

آیا خانه را تغییر داده اید یا می خواهید حوله لباسی ترک خود را تجدید کنید؟ قبل از اینکه شروع به جستجو کنید، به شما خواهیم گفت که چه نوع حوله هایی باید در خانه داشته باشید، چه تعداد و چرا. بیا شروع کنیم!

برای هر یک از اعضای خانه به چند ست حوله نیاز داریم. حوله ها باید تقریبا هر 3 روز یکبار شسته شوند. با داشتن 2 ست برای هر نفر، مطمئن می شویم که همیشه حوله های تمیز آماده داشته باشیم. و در هر بازی باید وجود داشته باشد:

حوله صورت. حوله هایی که به عنوان حوله توالت شناخته می شوند و ابعاد آنها 30*50 سانتی متر است.
حوله های دستشویی 50 در 100 سانتی متر برای خشک کردن دست ها. در این صورت اگر موهای بلندی داشته باشیم به حوله دستشویی دیگری برای موهایمان نیاز خواهیم داشت.
حوله حمام برای هر روز 70 در 140 سانتی متر.
حوله/حصیر برای پا. در این مناسبت حداقل اندازه 50×70 سانتی متر و ضخامت بیشتر از 700 گرم در متر مربع را توصیه می کنیم تا تمام رطوبت را به خوبی جذب کند.
بسته به زمان سال، توصیه می کنیم یک حوله حمام 100 در 150 سانتی متر یا یک حوله حمام در این مجموعه حوله قرار دهید. ایده آل برای پوشاندن ماه های سرد و پوشش بیشتر بدن شما.

حوله

آه، و زمان مورد علاقه خود را فراموش نکنیم. تابستان. بنابراین ما به حوله های ساحلی نیز نیاز خواهیم داشت. چند تا؟ این بستگی به کاربرد ما دارد.

اگر جزو کسانی هستیم که زیاد به ساحل می‌رویم، باید حوله ساحل را بیشتر بشوییم، بنابراین حداقل به دو عدد نیاز داریم تا در صورت خشک شدن یا خشک نشدن آن دچار عذاب نشویم. البته، یک یا دو عدد در MásQueToallas داشته باشید، توصیه می کنیم اندازه مناسبی داشته باشند (100×170 سانتی متر) و ضخامت خوبی داشته باشند تا بعد از حمام به خوبی خشک شوند (400 گرم در متر مربع).

شما باید میزبان خوبی باشید. در مورد مهمان ها، حداقل باید چند حوله برای آنها داشته باشیم.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که در خانه مهمان دارید، توصیه می کنیم یک ست حوله مخصوص برای آنها هم تهیه کنید.

پس از مشاوره ما، آیا از قبل می دانید که به چه تعداد و چه نوع حوله ای نیاز خواهید داشت؟ به یاد داشته باشید علاوه بر تعداد حوله هایی که باید در خانه داشته باشید، کیفیت آنها نیز مهم است. بستگی به او دارد که خوب خشک شوند، نرم باشند و دوام بیشتری داشته باشند. پس فراموش نکنید، بهترین حوله ها همیشه 100% پنبه هستند. ما نکاتی را در مورد هر چیزی که قبل از خرید حوله باید بدانید در وبلاگ خود به شما ارائه می دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.