ام دی اف سفید آینه ای که هرگز بر روی آن خط و خش نمی افتد

در حال حاضر مواد بسیار متنوعی برای دکوراسیون و ساخت مبلمان وجود دارد که در میان آنها ام دی اف سفید آینه ای یکی از برجسته ترین آنهاست. آیا می دانید چگونه تولید می شود و مزایای اصلی آن چیست؟ در زیر بیابید.

تخته های ام دی اف چیست؟

ام دی اف مخفف عبارت تخته فیبر با چگالی متوسط ​​در انگلیسی است، یعنی تخته فیبر چگالی متوسط. تقریباً با 85٪ الیاف چوب و بقیه رزین های مصنوعی فشرده ساخته می شود که در نتیجه تخته ای مقاوم با چگالی بالاتر نسبت به سایر مواد مانند تخته سه لا یا آگلومره های سنتی تولید می شود.

مزایای تخته های ام دی اف چیست؟

قیمت آن در مقایسه با انواع مختلف چوب جامد کمتر است.
از آنجایی که آنها از الیاف بسیار ریز ساخته شده اند، این امکان وجود دارد که تخته ها را بتوان طوری تراشید که انگار یک چوب جامد است.

ام دی اف

آنها را می توان رنگ آمیزی و لاک زد تا پایان مورد نظر را به دست آورد، بنابراین طیف وسیعی از امکانات زیبایی شناختی را در اختیار دارند.
از تخته های ام دی اف نه تنها می توان به عنوان عناصر تزئینی، بلکه به عنوان پانل های جذب صدا نیز استفاده کرد.

شاید قبلاً در مورد مبلمان ساخته شده با ام دی اف و کاربردهای متعدد آن، مزایا و معایب ساخت مبلمان با این متریال شنیده باشید. ذکر این نکته ضروری است که ام دی اف نیز مانند هر متریال دیگری برای پاسخگویی به انواع نیازهای نیازمندان در نظر گرفته شده است.

تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF) از تجزیه چوب های سخت و چوب های نرم با رزین و موم برای تشکیل الیاف چوب ساخته می شود. این یک ماده بسیار رایج برای ساخت کمد، قفسه کتاب یا کشو است.

مزیت فایده سود منفعت

ام دی اف ماده ای بسیار پرکاربرد است، زیرا می توان از آن برای انواع مبلمان استفاده کرد و با هر رنگ دلخواه شما پوشانده شد، زیرا سطح جذب رنگ آن استثنایی است. همچنین از لاک، آب یا رنگ روغن پشتیبانی می کند.

همچنین، به دلیل ماهیت آن، برش و جا دادن آن آسان است، به علاوه می توان آن را به راحتی سوراخ کرد.

استفاده از آن در ساخت مبلمان با ام دی اف نسبت به چوب های دیگر تجاری تر و مقرون به صرفه تر است و به همین دلیل در سال های اخیر بسیار محبوب شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.