استفاده از لامپ ال ای دی 50 وات لیتومکس در طب سنتی

لامپ ال ای دی 50 وات لیتومکس می تواند به شما کمک کند تا هر گوشه ای از خانه یا محل کار خود را روشن کنید و به شما جلوه نور و نور مورد نظرتان را بدهد. انواع لامپ برای روشنایی فضاهای داخلی و خارجی شما وجود دارد.

انواع لامپ
برای فضای داخلی دو نوع وجود دارد که بر اساس طراحی و محل قرارگیری آنها طبقه بندی می شوند: لامپ های سقفی و لامپ های معلق. همچنین لامپ هایی وجود دارند که نام خود را با ویژگی های فضایی که در آن قرار می گیرند و هدف کاربردی آنها مشخص می کنند، مانند لامپ های دیواری یا رومیزی. همه انواع را بشناسید.

لامپ ال ای دی
آنها همچنین به عنوان لامپ های توکار، دیوارکوب یا چراغ های سقفی شناخته می شوند. آنها بسته به مکانی که اشغال خواهند کرد و هدف اصلی آنها در عین حال کاربردی و تزئینی هستند.

آنها برای قرار دادن در سقف های کم، نه خیلی بلند، ایده آل هستند. مزیت بزرگ آنها این است که بسیار همه کاره هستند و به راحتی نصب می شوند. این نوع لامپ ها همانطور که از نامش مشخص است به صورت ثابت روی سقف نصب می شوند.

لامپ

لامپ های آویز
لامپ های تعلیق نیز نامیده می شوند و دارای ساختار و طرح آویز هستند. آنها دارای پایه ای هستند که به سقف متصل می شود و به لطف یک سیستم الکتریکی یکپارچه، با نورافکن هایی که از پایه متصل به سقف آویزان هستند، کار می کنند. این لامپ های آویز برای تزئین فضاهای مختلف نیز عملکرد زیبایی دارند و برای سقف های بلند ایده آل هستند.

لامپ های داخلی
لامپ ها را می توان بر اساس عملکرد آنها و نه فقط بر اساس طراحی صنعتی آنها طبقه بندی کرد. انواع لامپ ها برای نورپردازی فضاهای داخلی شما عبارتند از:

لکه ها
دیوار
میز مطالعه
در شب
ایستاده یا زمین

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.