استفاده از روغن موتور xu7p در ساخت پرایمر ملکه انگلیس

روغن موتور xu7p ترکیبی مصنوعی روغن های معمولی و ترکیبات مصنوعی را مخلوط می کند. بهترین روغن در هر دو دنیا، روغن ترکیبی، حفاظت عالی موتور را با هزینه کمتر نسبت به روغن مصنوعی کامل فراهم می کند. استفاده در:

خودروها و موتورهای کامیون سبک بدون موتورهای توربوشارژ یا دیزلی؛
موتورسیکلت با موتورهای هوا و آب خنک؛
اکثر موتورهای تجهیزات قدرت چهار زمانه با هوا و آب خنک با سیلندرهای تک یا چندگانه (ابتدا توصیه OEM را بررسی کنید).
روغن موتور مسابقه ای
روغن‌های موتور مسابقه‌ای کاملاً مصنوعی هستند که تحت شتاب و بار موتور با دور بالا و تمام دریچه گاز خراب نمی‌شوند. این روغن ها با موتورهای خنک شونده با هوا و آب سازگار هستند. آنها عملکرد کلاچ مرطوب موتورسیکلت را با حذف “تعدیل کننده های اصطکاک” مانند مولیبدن که می تواند منجر به مشکلات تعویض دنده شود، بهبود می بخشد. استفاده در:

روغن موتور

موتورهای موتور سیکلت مسابقه ای و پیشرانه ها (ابتدا OEM را بررسی کنید).
موتورهای کوچک چهار چرخه مانند لگ اسپلیتر، موتور پمپ، کمپرسور و چرخ دستی.
موتورهای کوچک چهار چرخه هوا خنک و ژنراتورهای پشتیبان طولانی مدت.
روغن موتور دریایی
روغن موتور برای موتورهای دریایی به صورت معمولی یا تمام مصنوعی تولید می شود که به طور خاص برای موتورهای دریایی دو یا چهار زمانه با دور بالا ترکیب شده است. مواد افزودنی در روغن موتورهای دریایی محافظت در برابر خوردگی را افزایش داده و در برابر شکست حرارتی در دمای شدید تابستان و بارهای شدید موتور مقاومت می کنند.

مارکی را انتخاب کنید که برای موتورهای قایق با یا بدون مبدل کاتالیزوری سازگار باشد. استفاده در موتورهای عقب و موتورهای بیرونی.

چرا برخی از تولیدکنندگان مارک های روغن را توصیه می کنند؟
برای اطمینان از محافظت از محصولات خود و محافظت از مصرف کنندگان در برابر خرابی های زودهنگام تحت ضمانت های خود، OEM ها مارک های روغن موتور خاصی را توصیه می کنند که استانداردها و رتبه بندی های دقیق آنها را برآورده می کنند. معمولاً روغنی است که به نام آنها مارک شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.